1. Ogólne
a) W przypadku znalezienia usterki w automacie GOLEM twórcy zobowiązują się ją naprawić w ciągu 14 dni od daty jej wykrycia
b) Przy sprzedaży towarów ceny nie są obciążane żadnymi opłatami, prowizją lub podatkami.
c) Twórcy GOLEMA dokładają wszelkich starań, aby produkty, które są prezentowane były bez wad. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne działanie oprogramowania lub nieprawidłowe jego wykorzystanie.
d) W wykonywanych przez program wysyłkach e-mail, twórcy zastrzegają sobie prawo do dopisywania na dole wiadomości stopki informującej o danym programie
e) Zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie oraz modyfikowanie oprogramowania


2. Rejestracja:
a) Podmiot zainteresowany w celu korzystania z usług oprogramowania GOLEM zobowiązany jest do dokonania rejestracji na stronie http://automat-golem.pl/zarejestruj-sie. Po jej pozytywnym zakończeniu Podmiot zainteresowany staje się Użytkownikiem.
b) W toku rejestracji Podmiot zainteresowany zobowiązany jest do podania prawdziwych danych i zaakceptowania regulaminu korzystania z systemu GOLEM.
c) Administrator oświadcza, że dane podane przy rejestracji zostaną objęte tajemnicą, a osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.
d) Hasło użytkownika zostanie zakodowane algorytmami szyfrującymi jednokierunkowymi, a jego wersja tekstowa nie będzie przechowywana na serwerze. Hasło allegro także będzie zaszyfrowane i podaje się je w takiej postaci
e) Administrator zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usług na rzecz Użytkownika, który podał dane fałszywe lub niezgodne z prawdą.
f) Administrator zastrzega sobie prawo do zapowiedzenia przerwy w działaniu usług bez składania wyjaśnień.
g) Kontakt z użytkownikiem będzie prowadzony mejlowo pod adresem podanym przy rejestracji.

 

3. Opłaty
Serwis nie pobiera opłaty za wysłanie kodów/linków

4. Zamknięcie konta:
a) Zamknięcie (dezaktywacja) konta prowadzonego przez Użytkownika będzie możliwe po uprzednim kontakcie po wybraniu odpowiedniego formularza na stronie i nie wiąże się z żadnymi opłatami.
b) Zgodnie z artykułem 180a ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym konto użytkownika wraz jego danymi (kody, monitoring i ustawienia) zostanie usunięte po upływie 12 miesięcy od dnia wykonania dezaktywacji konta. Historia wpłat zostanie do końca istnienia strony

Język

plnlenfr
Go to top